Kurumsal

Asev İnşaat Mühendislik; 2017 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana samimiyet, güven, kalite, dürüstlük temelleri üzerinde hızla yükselen; yaptığı özgün işleri ve uzman kadrosuyla sektörde örnek duruma gelen bir firma olmuştur.

Firmamız; müşterileri ile dürüst, güvenilir, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmaktadır.

Paydaşlarının emeklerini her zaman ön planda tutan Asev İnşaat Mühendislik; kurucusunun ve uzman ekibinin yoğun çalışması ve fedakarlıklarıyla kısa sürede kalitesi ve özgünlüğünden söz ettiren başarılı işlere imzasını atmıştır.

Her geçen gün daha profosyonel ve yenilikçi bakış açısıyla kuruluş ilkelerimizi ve değerlerimizi koruyarak yüksek değere ve güvenilirliğe sahip bir firma olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Farklı ve kaliteli yaptığımız işlere samimiyetimizi ekleyerek iş dünyasında kalıcı bir yer edinmek.

Misyonumuz

İnandığımız değerleri süregelen büyüme potansiyelimize entegre ederek, özgün konseptlerde yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan yapılar inşa etmek.

Bizi "Biz" Yapan Değerlerimiz

İnsancıl duygulardan beslenen değerlerimiz ile kendimiz gibi kalmak ve özümüzden hiç ayrılmadan, samimi ve sevilen bir marka olmak en büyük hedefimizdir.

Samimiyet

Ekip ruhu

Cesaret

Sürdürülebilirlik

Değerlerimiz

Dürüstlük

Güven

Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı

Sorumluluk